Garanti ve İade Şartları 

Sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

www.safidenzeytinyaglari.com’dan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde müşteri hizmetlerine telefon veya e-mail yolu ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü 15 (on beş) gün içerisinde başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün iadesi ve değişimi yapılmamaktadır. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. İade etmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce +90 286 638 56 56 veya +90 532 646 69 69 numaralı telefondan bize ulaşarak veya e-mail adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı(defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. Ayıplı ya da defolu mallar haricinde, ürünlerin firmamıza geri yollanması halinde kargo ücreti siz değerli müşterilerimize aittir. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

 

GARANTİ ŞARTLARI

www. safidenzeytinyaglari.com sitesindeki tüm ürünler garanti altında satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (iki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı garanti altındadır.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www. safidenzeytinyaglari.com sipariş yetkilisine e-mail yazarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo'da meydana gelebilecek hasarlar Kargo firmasına aittir.

Alınan ürünlerin herhangi bir nedenle iadesi durumunda ürün, sertifika, garanti belgesi (Satıcı kaşeli) ve faturası/satış fişi ile birlikte tarafımıza e-mail yazarak veya +90 286 638 56 56 - +90 532 646 69 69 numaralı telefondan arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR